Інформаційні картки адміністративних послуг(земельні відносини)

Видача рішення  про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки(віддалені робочі місця)

14:50:06 18.01.2021

Видача рішення про надання ділянки із земель сільської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, згідно черговості(віддалені робочі місця)

15:43:04 17.01.2021

15:42:35 17.01.2021

Видача рішення про встановлення громадян на додаткову чергу по першочерговому наданню земельних ділянок у власність фізичним особам(віддалені робочі місця)

15:41:31 17.01.2021

15:39:00 17.01.2021

Видача рішення про встановлення громадян на чергу по наданню земельних ділянок в оренду (у власність) фізичним особам(віддалені робочі місця)

15:38:37 17.01.2021