Інформаційні картки адміністративних послуг(земельні відносини)

Видача рішення про дострокове припинення права користування земельною ділянкою на умовах оренди фізичним особам(віддалені робочі місця)

12:46:07 17.01.2021

12:41:09 17.01.2021

12:40:39 17.01.2021

12:39:29 17.01.2021

Видача рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фізичним особам

Видача рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фізичним особам

12:38:20 17.01.2021

12:36:19 17.01.2021

Видача рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача (надання) безоплатно у власність (на умовах оренди) земельної ділянки фізичним особам.

Видача рішення про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача (надання) безоплатно у власність (на умовах оренди) земельної ділянки фізичним особам.

12:35:33 17.01.2021

Видача рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду (у власність) фізичним особам(віддалені робочі місця)

12:32:22 17.01.2021