На місцевий ставок, що знаходиться в центрі села Овадне прилетів лебідь

Дата: 12.04.2018 11:46

Із початком весни  на місцевий ставок, що знаходиться  в центрі села Овадне прилетів лебідь. Оселившись на водоймі, птах граціозно плаває серед ставу.  Лебідь поводиться стримано та насторожено.

Довгошиїй мешканець ставка у Овадні є доволі миролюбивим, хоча, як відомо, лебеді є досить небезпечними птахами особливо, коли виховують своє потомство.

Для людей ці птахи є символом краси, вірності та чистоти. Лебеді створюють міцні союзи, тримаються парами і разом виховують пташенят. Хоча він прилетів один,але надіємось, що найблищим часом він приведе свою пару. І тоді водойма стане оселею для сім’ї птахів.

Існує прикмета: лебеді прилетіли, через тиждень чекай потепління. Тому будемо чекати теплої погоди в найближчі дні.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати нового жителя нашої громади.