ЛЮДИ ЗАКОХАНІ В ПІСНЮ

Дата: 04.05.2018 08:48

Як часто нам доводиться чути слова «душевна пісня», «слухав пісню і молодів душею»…

Всі ми потребуємо душевного відпочинку від повсякденних турбот і найкраще допомагає у цьому гарна пісня. Дуже важливо не забувати потішити щирим словом та пісенними переливами людей, які мужньо долають тілесні хвороби, знаходять силу не піддатися слабкості і не впасти у відчай, а знайти себе на непростому життєвому шляху. Саме такими людьми  є члени спілки сліпих УТОС.

Працівники культури, із теплотою у серці,  дарували  хвилини насолоди чарівною піснею членам УТОС на їхньому засіданні в місті Нововолинську.  Один із учасників концертної програми директор БК с. Білин – Антонюк Сергій Станіславович (другий ряд співаків, перший з правої сторони).

Знаходьмо час, аби порадувати своїм талантом всіх, хто цього потребує. Здоров’я всім нам і мирного неба над головою!

Провідний спеціаліст по культурі                                               Н.М. Шамріцька