Волинська область, Володимирський район

Увага! Позачергова сесія Овадніської сільської ради!

Дата: 13.05.2019 09:11

Увага! 17.05.2019 року о 10.00 год. в адмінприміщенні Оваднівської сільської ради відбудеться позачергова сесія  сільської ради № 40-18 сьомого скликання.

Порядок  денний  сесії:

1. Про затвердження порядку денного сорокової – вісімнадцятої  сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 року № 36-14/3 " Про сільський бюджет на 2019 рік» та внесеними змінами від 27.02.2019року № 38-16/3, №39-17/3 від 05.04.2019року.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

4. Про безоплатну передачу основних засобів Оваднівської сільської ради на баланс Комунального господарства Оваднівської сільської ради і медичного обладнання на ФАП  села Охнівка.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

5. Про затвердження  комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Оваднівській ОТГ на 2019-2021 роки (Цивільний захист 2018-2020 роки)

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

6. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

7.  Про оформлення право власності на будинок №37 в селі Охнівка Володимир-Волинського району Волинської області Гарманській Анні Юріївні та членам її сім’ї.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

8. Про надання дозволу на приватизацію квартири №6 в житловому будинку №24 який знаходиться по вулиці Центральна в селі Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області Курочці Івану  Олександровичу та членам його сім’ї.

9.  Про затвердження проектно-кошторисної документації –

« Капітальний ремонт покрівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Покровська, 20а в селі Овадне Володимир-Волинського району Волинської області» в сумі 1175,767тис.грн.

Доповідач: головний спеціаліст ДАБК Рой Андрій Михайлович.

10. Про затвердження протоколу№1 засідання конкурсної комісії щодо передачі в оренду нерухомого майна: частини нежитлового приміщення площею 21м.кв. у приміщенні Оваднівської АЗПСМ, що знаходиться за адресою: вул.Покровська, буд.20А у с.Овадне, Володимир- Волинського району Волинської області.

Доповідач: юрист Швець Віталій Михайлович

11. Про розгляд проекту рішення сільської ради «Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Оваднівської  сільської ради».

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.

12. Блок земельних питань

13. Різне.

(Про надання допомоги на лікування Шафран Марії Іванівни жительці села Ладинь, Любомльського району, Волинської області).