Зустріч з письменником Мирославом Дочинцем

Дата: 06.06.2019 15:40

5 червня 2019 року, бібліотекарі Оваднівської громади мали можливість зустрітися з письменником Мирославом Дочинцем. Цю зустріч організували працівники районної бібліотеки, про що неодноразово анонсувалося в газеті «Слово правди».
        Книгами Мирослава Івановича зачитується багато людей. Автор працює у філософсько-психологічному напрямку. Його книги стають бестселерами не тільки в Україні, а й за кордоном. За словами Мирослава Дочинця, одна з його книг «Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона» на наступний рік буде введена в навчальну програму.
        Всі присутні на зустрічі, в тому числі й працівники бібліотек Оваднівської ОТГ, мали можливість придбати книжку, яка припала до душі або зацікавила після презентації  її автором.
        Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.