Фестиваль «Кордон 835 Кречів-Крилів».

Дата: 20.08.2019 11:13

18 серпня 2019 року відбувся Фестиваль народної творчості в рамках Європейських днів Добросусідства «Кордон 835 Кречів-Крилів».

В ньому взяли участь народний аматорський вокальний гурт «Вербиченька» (клуб с. Верба) та народний аматорський фольклорний гурт «Джерело»   (БК с. Красностав) Оваднівської ОТГ.

Обидва колективи радували своїми голосами слухачів на українській стороні Фестивалю (с. Кречів Іваничівського району – Литовезька ОТГ), а вокальний гурт «Вербиченька» дарував свої пісні глядачам ще й на польській стороні Фестивалю (с. Крилів – Польща).

Процвітання нашій державі і хай буде міцною дружба українського та польського народів!

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.