Про стан роботи із зверненнями громадян у виконкомі Оваднівської сільської ради за 2019 рік

Дата: 21.01.2020 15:24

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й               К О М І Т Е Т

Р  І  Ш Е  Н  Н  Я

21.01.2020                                            с. Овадне                                                 № 3

Про стан роботи із зверненнями

громадян у виконкомі Оваднівської

сільської ради за 2019 рік

Заслухавши інформацію про стан розгляду звернень громадян у виконкомі сільської ради за  2019 рік, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» на виконання Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, ст.38  ч. «б» п.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконком Оваднівської сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Роботу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради щодо розгляду звернень громадян за 2019 рік та здійснення контролю за виконанням Закону України «Про звернення громадян» визнати задовільною.

2. Посадовим особам виконавчого комітету Оваднівської сільської ради,  протягом поточного року:

2.1. Неухильно дотримуватись Закону України «Про звернення громадян» та графіку особистого прийому громадян.

2.2.Оперативно, у відповідності до чинного законодавства України, реагувати на порушення прав та законних інтересів громадян.

2.3. Здійснювати заходи щодо зменшення кількості звернень громадян до органів вищого рівня, повторних звернень.

3. Начальнику відділу правового забезпечення, Швецю Віталію Михайловичу, безумовно дотримуватись законодавства щодо звернення громадян, надавати обгрунтовані відповіді з мотивованими роз’ясненнями на скарги мешканців та оперативно вживати заходів щодо усунення порушень.

3.1. Щоквартально проводити аналіз роботи із зверненням громадян та заслуховувати на засіданнях виконкому звіт.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову Сергія Степановича Панасевича.

Голова                                                            Сергій  ПАНАСЕВИЧ