Дата: 21.01.2020 15:27

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й               К О М І Т Е Т

Р  І  Ш Е  Н  Н  Я

21 січня 2020 року                                        с. Овадне                                       № 5

Про затвердження переліку обєктів

та видів суспільно-корисних

робіт для відбуття засудженими

та адмінпокараними громадянами

покарання та адміністративного стягнення

у виді громадських робіт на 2020 рік

Відповідно до   ст. 39 ч.1  Кримінально-виконавчого  кодексу України, ст.21 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пп.7 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних  робіт для відбуття засудженими та адмінпокараними громадянами покарання та адміністративного стягнення у виді громадськихробіт на 2020 рік (додається).

2. Погодити даний перелік об’єктів та видів цих робіт для відбуття засудженими та адмінпокараними громадянами покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт у 2020 році  з уповноваженим органом з питань пробації.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Панасевича Сергія Степановича.

Голова                                                          Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Погоджено

Начальник

Турійського РС Державної установи                                                 Затверджено

«Центр пробації» у Волинській області                 рішенням виконкому сільської ради

_______________В.Г.Карпук                                                № 5 від 21.01.2020

«_____»________________2020  р.

ПЕРЕЛІК

об'єктів  сільської ради та підпорядкованих сіл: Гайки, Ягідне, Руда, Замости на яких засуджені/адмінпокарані можуть відбувати громадські роботи на 2020 рік:

1. Приміщення адмінбудинку та прилеглої до нього території.

2.Меморіали, обелісок Слави в селі Гайки

3. Памятки архітектури, історії та культури.

4. Приміщення та прилугла територія бюджетних установ, розташованих на підпорядкованій території.

5. Об’єкти соціальної сфери (ДНЗ, ЗОШ, бібліотека, клуб та ФАП).

6. Будинки, двори, присадибні ділянки – одиноких пристарілих, інвалідів, дітей сиріт, ветеранів ВВВ, учасників зони АТО, одиноких хворих.

7. Вулиці.

8. Канави, річки, водоймища, меліоративні системи та прилеглі до них смуги.

9. Лісові насадження.

10.Придорожні смуги.

11. Кладовища та прилеглі до них території.

12. Громадські зупинки.

ПЕРЕЛІК

видів    робіт для засуджених до покарання у вигляді     громадських робіт та для порушників , на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території сільської  ради на 2020 рік:

1. Упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання  захисників Вітчизни і утримання  у належному стані цвинтарів.

2. Благоустрій та озеленення населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку, культових споруд, пам’яток архітектури, історії та культури, придорожніх смуг.

3. Благоустрій територій після закінчення будівництва, прибирання будівельного сміття.

4. Благоустрій територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

5. Виконання   підсобних робіт з ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладах, спортивних майданчиків, закладів культури та охорони здоров’я,  інших об’єктів соціальної сфери).

6. Виконання   підсобних робіт пов’язані з обслуговуванням шкіл, впорядкування прилеглих до них  територій,  виконання підсобних та допоміжних робіт.

7. Вирубка чагарників вздовж доріг, водоймищ та річок.

8. Роботи по заготівлі дров для одиноких громадян.