Про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою Черняк  Валентиною Анатоліївною

Дата: 21.01.2020 15:34

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й               К О М І Т Е Т

Р  І  Ш Е  Н  Н  Я

21.01.2020                                          с. Овадне                                                № 10

Про стан виконання батьківських

обов’язків громадянкою Черняк

Валентиною Анатоліївною

Керуючись пп. 7 п. б статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з тим, що гр. Черняк Валентина Анатоліївна, жителька с. Галинівки, схильна  до вживання алкогольних напоїв, неналежно виконує батьківські обов’язки відносно своєї неповнолітньої  дитини, в результаті роз’яснювальної бесіди  щодо дитячої  бездоглядності,   виконавчий комітет:

В И Р І Ш И В :

1. Попередити громадянку Черняк Валентину Анатоліївну 1976 року народження, яка проживає за адресою: вул. Центральна, 245 кв.1 с. Галинівка Володимир-Волинського району, щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків   відносно неповнолітніх  дітей: Черняка Іллі Олеговича, 2006 р. н; Черняка Валентина Олеговича, 2013 р. н; Черняка Віталія Олеговича, 2015 р. н.

2. Зобов’язати гр. Черняк Валентину Анатолівну  створити належні умови для проживання та виховання малолітніх дітей, надати їм всі умови для нормального психологічного та фізичного розвитку.

3.  Рекомендувати вищевказаній громадянці дотримуватись та виконувати

обов’язки щодо виховання своїх малолітніх дітей.

4.  В разі повторення випадків бездоглядності дітей, виконавчим комітетом  буде порушено клопотання перед службою у справах неповнолітніх, про неспроможність виховання у  вищезазначеній сім’ї та відібрання дітей з подальшим  позбавленням  їх батьківського піклування.

5.  Контроль за виконанням данного рішення  покласти на заступника сільського голови з гуманітарних питань Базилюка Миколу Пилиповича.

Голова                                                              Сергій  ПАНАСЕВИЧ