Про  припинення права користування земельною ділянкою

Дата: 16.03.2020 01:12

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

07.02.2020                                         с.Овадне                                        № 47-25/19

Про  припинення права

користування земельною

ділянкою

Відповідно до статей 12, 141 Земельного кодексу України,  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рекомендації постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури ,охорони  пам'яток  історичного середовища, на підставі заяви жителів с. Свійчів, Оваднівська  сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.  Припинити право користування земельною ділянкою Дубинчук Антоніні Назарівні загальною площею 0,25 га, яка надана для ведення особистого селянського господарства, в тому числі 0,25  ріллі в урочищі «Вандиволя», включивши дану земельну ділянку до земель запасу Оваднівської сільської ради.

2. Припинити право користування земельною ділянкою Скварун Любові Назарівні загальною площею 0,25 га, яка надана для ведення особистого селянського господарства, в тому числі 0,25  ріллі в урочищі «Вандиволя», включивши дану земельну ділянку до земель запасу Оваднівської сільської ради.

3. Спеціалісту-землевпоряднику Оваднівської сільської ради Цвид О.В. внести зміни в обліково-кадастрові документи .

4. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну  комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Сільський голова                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ

Гулуа 92-2-31