Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв)

Дата: 16.03.2020 01:14

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

07.02.2020                                         с. Овадне                                     № 47-25/22

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

нерозподілених (не витребуваних)

земельних часток (паїв)

Відповідно до статей 12, 22, 33 Земельного кодексу України, статей  20, 22, 25,55 Закону України „Про землеустрій”, статей  5, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, частини 5 статті 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”, статті 5 Закону України „Про особисте селянське господарство”, враховуючи  рекомендації постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності, розглянувши заяву Трофимук Юлії Володимирівни, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв), поле першочергового виходу: загальною площею 2,44 га, відповідно проекту паювання земельних часток (паїв) СС «Верба» на території Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району з метою передачі в оренду.

2. Заявнику замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок подати на розгляд та затвердження на сесії Оваднівської сільської ради.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Сільський  голова :                                                                Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Гулуа 92 231