Про державну реєстрацію права  власності на майно

Дата: 16.03.2020 01:15

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

07.02.2020                                        с. Овадне                                          № 47-25/27

Про державну реєстрацію права

власності на майно

Відповідно до ст.25, ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Доручити сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу здійснити державну реєстрацію права комунальної власності адміністративного приміщення, яке знаходиться за адресою: вулиця Перемоги, 20, село Овадне  Володимир-Волинського району Волинської області, загальною площею 248,4 м2 (в тому числі 172,2 м2 основної (житлової) та 76,2 м2 допоміжної (підсобної)), балансовою вартістю 175138,00  грн., згідно інвентарної облікової картки Оваднівської сільської ради.

Характеристика майна та його обладнання наведені у Технічному паспорті.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                             Сергій ПАНАСЕВИЧ