Про затвердження порядку денного сорок сьомої - двадцять п’ятої сесії Оваднівської сільської ради сьомого скликання.

Дата: 16.03.2020 01:23

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

07.02.2020                                      с. Овадне                                             №47- 25/1

Про затвердження порядку денного

сорок сьомої - двадцять п’ятої сесії Оваднівської

сільської ради сьомого скликання.

Відповідно до ч. 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити для розгляду сорок сьомої – двадцять п’ятої сесії сільської ради сьомого скликання такий порядок денний :

Затвердити для розгляду сорок сьомої– двадцять п’ятої сесії сільської ради сьомого скликання такий порядок денний:

1.  Про затвердження порядку денного  сорок сьомої - двадцять п’ятої сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесення змін до рішення сесії  №24-2/13 від 20.12.2017 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Оваднівської сільської ради на 2018-2020 роки».

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

3. Про внесення змін до рішення сесії  №24-2/16 від 20.12.2017 «Про затвердження Програми зайнятості населення Оваднівської сільської ради на 2018-2020 роки».

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

4. Про внесення змін до рішення сесії  №29-7/13 від 15.06.2018 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Оваднівської сільської ради на 2018-2020 роки».

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

5. Про внесення змін до рішення сесії  №46-24/11від 20.12.2019 «Про затвердження Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень на 2020-2022роки».

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

6. Про надання дозволу на списання основних засобів в установах Оваднівської  сільської ради.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

7.  Про затвердження розпоряджень, сільського голови  виданих,  у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

8. Про надання  одноразової грошової матеріальної допомоги Скіцю Анатолію Володимировичу жителю села Охнівка для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

9. Про надання  дозволу на приватизацію квартири №8 в житловому будинку №5 по вулиці Молодіжній в селі Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області Орлюку Валерію Володимировичу.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

10. Про створення Комунальної установи Центр надання соціальних послуг Оваднівської Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

11. Про внесення змін до рішення сесії №43-21/11 від 04.10.2019 року «Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

Доповідач: начальник відділу ЦНАП Добринський Тарас Миколайович

12. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність

14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (часток (паїв)) в натурі (на місцевості)

15. Про затвердження документації із землеустрою та виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв)

16. Про надання дозволу на  розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду

17. Про затвердження проектів землеустрою    щодо відведення  земельних ділянок та передачу їх  у власність, в оренду

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки

19.  Про  припинення права користування земельною ділянкою

20. Про припинення дії договорів оренди землі в звязку з набуттям права власності на них

21. Про припинення дії договорів оренди землі та надання згоди на укладання додаткових угод в зв'язку з набуттям права комунальної власності на них

22.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв)

23. Про погодження щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

24.  Про передачу в оренду земельних ділянок

25.  Про внесення змін до рішення сесій.

26. Про клопотання та  погодження щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо формування та створення громадських пасовищ на території Оваднівської сільської ради

27.  Про державну реєстрацію права  власності на майно

28. Про надання згоди на розміщення нового торгівельного  об’єкту на території с.Овадне

29. Про затвердження документу державного планування - проектної документації «Внесення змін в генеральний план с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області»

30. Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами.

31.Різне.

Доповідач: начальник правового забезпечення Швець Віталій Михайлович.

Голова:                                                                        Сергій ПАНАСЕВИЧ