Про внесення змін до рішення сесії №46-24/11  від 20.12.2019 «Про затвердження  Програми забезпечення особистої безпеки  громадян та профілактики правопорушень  на 2020-2022роки».

Дата: 16.03.2020 01:32

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

07.02.2020                                    с. Овадне                                             №47- 25/5

Про внесення змін до рішення сесії №46-24/11

від 20.12.2019 «Про затвердження

Програми забезпечення особистої безпеки

громадян та профілактики правопорушень

на 2020-2022роки».

З метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, керуючись пунктом 22, частини 1, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.105 Закону України «Про національну поліцію», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Указу Президента України №1119/2005 від 19 липня 2005 року «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії  злочинності», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до «Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень на 2020-2022роки», затвердженої рішення сесії  №46-24/11 від 20.12.2019 року;

1) в додатку до рішення сесії №46-24/11 від 20.12.2019 таблицю Ресурсне забезпечення Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень на 2020-2022 роки, Заходи з профілактики правопорушень на 2020-2022 роки викласти у новій редакції, що додається;

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                       Сергій ПАНАСЕВИЧ

Додаток  до рішення

сесії  №47-25/5

від 07.02.2020 року

Ресурсне забезпечення Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень  на  2020-2022 роки

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Етапи виконання програми ( тис. грн.)

2020 - 2022

Усього витрат на виконання програми

Обсяг ресурсів, усього, (місцевий бюджет)

Заходи з профілактики правопорушень на 2020-2022 роки

Заходи, визначені Програмою

Відповідальні за виконання

Орієнтовний обсяг фінансування

За роками

1.

З метою забезпечення публічного порядку на території Оваднівської  об’єднаної територіальної громади, забезпечити тісну взаємодію Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області з громадськістю щодо залучення жителів територіальної громади до участі в охороні публічного порядку та передбачити кошти для підтримки  та заохочення вказаних громадян у разі їх участі в попередженні та розкритті кримінальних правопорушень.

8,0 тис. грн.

2,0

4,0

2.

Забезпечити постійне висвітлення в засобах масової інформації роботу дільничного офіцера поліції (поліцейського офіцера громади) Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області. Інформувати громадськість про попередження та розкриття резонансних кримінальних правопорушень.

відділ поліції

3.

Визначити пріоритетною організацію індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, схильними до вживання спиртних напоїв, наркотичних та психотропних речовин.

Забезпечити своєчасне виявлення і встановлення осіб, які займаються бродяжництвом, жебракуванням, встановлення їх батьків, опікунів, з метою повернення в сім’ї.

відділ поліції

4.

Сконцентрувати зусилля зацікавлених відомств та служб на покращення індивідуально-попереджувальної роботи серед осіб, звільнених з місць позбавлення волі, хронічних алкоголіків, наркоманів та осіб без постійного місця проживання.

5.

З метою забезпечення постійного контролю за станом публічної безпеки та порядку у місцях масового перебування громадян придбати та встановити системи відеоспостереження за аварійно- небезпечними ділянками та місцями найчастішого скоєння порушень громадського порядку із трансляцією відео зображення на монітор в черговій частині відділу поліції.

70,0 тис. грн.

50,0

10,0

6.

З метою покращення фіксування адміністративних та кримінальних правопорушень, забезпечити дільничного офіцера поліції (поліцейського офіцера громади) Володимир-Волинського ВП нагрудною камерою та автомобільним відеореєстратором.

__ тис. грн.

7.

З метою покращення реагування на звернення громадян, попередження та розкриття злочинів, забезпечити дільничного офіцера поліції (поліцейського офіцера громади)  Володимир-Волинського ВП планшетним пристроєм.

5,0тис. грн.

5,0

8.

Забезпечити дільничного офіцера поліції (поліцейського офіцера громади)  Володимир-Волинського ВП належними умовами для роботи: приміщенням, відповідним обладнанням, в тому числі оргтехнікою, доступом до мережі Інтернет.

9.

Передбачити кошти на паливно-мастильні матеріали для транспортного засобу дільничного офіцера поліції (поліцейського офіцера громади) Володимир-Волинського ВП

70,0тис. грн.

20,0