Про внесення змін до рішення сесій

Дата: 30.03.2020 23:52

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

05.03.2020                                          с. Овадне                                   № 48-26/22

Про внесення змін до

рішення сесій

Розглянувши заяви громадян Шимчука Миколи Васильовича, Сачука Віктора Миколайовича та Ромащук Наталії Степанівни,  відповідно до статей 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи  рекомендації постійної  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та  комунальної  власності, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення сесії Оваднівської сільської ради  №47-25/16 від 07.02.2020 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду» замінивши в додатку  рядок 22 стовпчик 6 «площа, га» з  «1,0000» на «2,0000».

2. Внести зміни в додаток до рішення сесії Оваднівської сільської ради  №41-19/18 від 25.06.2019 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність»  замінивши в додатку  рядок 8 стовпчик 5 «Місце надання  земельної   ділянки» з  «вул.Вишнева,18» на «вул.Вишнева,18в ».

3. Внести зміни в додаток до рішення сесії Оваднівської сільської ради  №45-23/19 від 06.12.2019 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду» замінивши в додатку  рядок 124 стовпчик 2 «цільове використання земельної ділянки» з  «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Сільський  голова :                                                                  Сергій ПАНАСЕВИЧ

Гулуа 92 231