Про невідвідування школи учнем 4 класу Пащуком В. Р.

Дата: 14.04.2020 11:56

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й           К О М І Т Е Т

25.02 .2020                                        село Овадне                                                № 16

Про невідвідування школи учнем

4 класу Пащуком В. Р.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Овадне Петрука Петра Степановича щодо невідвідування школи учнем 4 класу Пащуком Владиславом Романовичем, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.59 Закону України «Про освіту», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора  ЗОШ І-ІІІ степенів с. Овадне щодо невідвідування школи учнем 4 класу Пащуком В. Р. прийняти до відома.

1. Зобов’язати маму Пащука В. Р. спільно з класним керівником та директором школи вияснити причини та обставини, що впливають на невідвідування уроків учнем.

1. На наступному засіданні виконавчого комітету заслухати директора ЗОШ І-ІІІст. с. Овадне щодо відвідування школи учнем. В разі не виправлення даного становища інформацію направити у сектор ювенальної превенції Володимир-Волинського відділення поліції для реагування.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. начальникавідділу освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту Павлюка Валерія Анатолійовича.

Голова                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валерій Павлюк 92231