Про невідвідування школи учнями Містеревич М.Р та Містеревич О.Р.

Дата: 14.04.2020 11:57

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й           К О М І Т Е Т

25.02 .2020                                        село Овадне                                                № 18

Про невідвідування школи учнями

Містеревич М.Р та Містеревич О.Р.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба Шинкарук Валентини Михайлівни щодо невідвідування школи ученицею 1 класу Містеревич Міланою Романівною та учнем 2 класу Містеревич Олександром Романовичем, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.59 Закону України «Про освіту», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора  ЗОШ І-ІІ степенів с. Верба щодо невідвідування школи ученицею 1 класу Містеревич Міланою Романівною та учнем 2 класу Містеревич Олександром Романовичем прийняти до відома.

1. Зобов’язати Містеревич Риту Степанівну спільно з класним керівником та директором школи вияснити причини та обставини, що впливають на невідвідування уроків учнями.

1. Доручити депутатам сільської ради  періодично відвідувати дану сім’ю.

1. На наступному засіданні виконавчого комітету заслухати директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Овадне щодо відвідування школи учнями. В разі не виправлення даного становища інформацію направити у сектор ювенальної превенції Володимир-Волинського відділення поліції для реагування.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. начальникавідділу освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту Павлюка Валерія Анатолійовича.

Голова                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валерій Павлюк 92231