Про невідвідування школи учнем 2 класу Волошиним Д.А.

Дата: 14.04.2020 11:57

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й           К О М І Т Е Т

25.02 .2020                                        село Овадне                                                № 19

Про невідвідування школи учнем

2 класу Волошиним Д.А.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ЗОШ І-ІІ ст. с. верба Шинкарук Валентини Михайлівни щодо невідвідування школи учнем 2 класу Волошиним Дмитром Артуровичем, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.59 Закону України «Про освіту», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба Шинкарук Валентини Михайлівни щодо невідвідування школи учнем 2 класу Волошиним Д. А. прийняти до відома.

1. Зобов’язати Волошину Катерину Ігорівну спільно з класним керівником та директором школи вияснити причини та обставини, що впливають на невідвідування уроків учнем.

1. На наступному засіданні виконавчого комітету заслухати директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба щодо відвідування школи учнем. В разі не виправлення даного становища інформацію направити у сектор ювенальної превенції Володимир-Волинського відділення поліції для реагування.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. начальникавідділу освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту Павлюка Валерія Анатолійовича.

Голова                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валерій Павлюк 92231