Про благоустрій населених пунктів та поводження з відходами на території Оваднівської сільської ради

Дата: 27.04.2020 13:06

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й               К О М І Т Е Т

Р  І  Ш Е  Н  Н  Я

20.03.2020                                          с. Овадне                                                 № 26

Про благоустрій населених пунктів

та поводження з відходами на

території Оваднівської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,  наказом Мінрегіонбуду від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», виконавчий комітет:

В И Р І Ш И В :

1. В. о старостам довести до відома населення Типові правила благоустрою території населеного пункту.

1. Керівнику комунального господарства, Трілю Миколі Анатолійовичу, розробити схему санітарної очистки населених пунктів.

3.  В. о. старостам та працівникам комунального господарства провести подвірний обхід в населених пунктах сільської ради щодо дотримання жителямиправил благоустрою території.

4.  Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову Панасевича Сергія Степановича.

Голова                                                       Сергій ПАНАСЕВИЧ