Про розгляд пропозиції

Дата: 03.07.2020 11:03

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й           К О М І Т Е Т

21.01 .2020                                        село Овадне                                                № 11

Про розгляд пропозиції

Заслухавши та обговоривши пропозицію керівника Комунального господарства Тріля Миколи Анатолійовича щодо закупівлі товарів по предмету закупівлі: Дрова (м’яких та твердих порід), керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію керівника Комунального господарства Тріля Миколи Анатолійовича щодо закупівлі товарів по предмету закупівлі: Дрова (03410000-7-Деревина)  прийняти до відома.

1. Рекомендувати тендерному комітету Оваднівської сільської ради розглянути можливість заключення договіру з Комунальним господарством по даній закупівлі згідно наданої пропозиції.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову тендерного комітету Оваднівської сільської ради Луцюка Олександра Вікторовича.

Голова                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валентина Сочин  92231