Про затвердження актів обстеження зелених  насаджень, що підлягають видаленню

Дата: 03.07.2020 11:06

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

17.04.2020                                      с. Овадне                                                     № 28

Про затвердження актів обстеження зелених

насаджень, що підлягають видаленню

Відповідно до п.7. ч. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України  від

01 серпня 2006 року №1045 «Про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» із внесеними змінами Постановою КМУ від 08.05.2012року №349 до цього Порядку,  розглянувши  та обговоривши клопотання керівника комунального господарства від 12.04.2020р. № 29/01-14,  акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території населених пунктів сільської ради, виконком  сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень № 1/01, № 1/02,1/03, 1/04 від 26.02.2020 року та № 1/05 від 27.02.2020 року, що підлягають видаленню на території населених пунктів Оваднівської сільської ради.

2. Надати Комунальному господарству Оваднівської сільської ради дозвіл на видалення 2 сухостійних дерев породи акація, розташованих по вулиці Молодіжна в селі Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, без сплати відновної вартості та здійснити заходи по облаштуванню прилеглої території.

3. Надати Комунальному господарству Оваднівської сільської ради дозвіл на видалення 2 сухостійних дерев породи верба, розташованих по вулиці Першотравнева в селі Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, без сплати відновної вартості та здійснити заходи по облаштуванню прилеглої території.

4. Надати Комунальному господарству Оваднівської сільської ради дозвіл на видалення 2 сухостійних дерев породи береза та 2 сухостійних древ породи акація, розташованих по вулиці Центральна в селі Красностав Володимир-Волинського району Волинської області, без сплати відновної вартості та здійснити заходи по облаштуванню прилеглої території.

5. Надати Комунальному господарству Оваднівської сільської ради дозвіл на видалення 2 сухостійних дерев породи ясен та 2 сухостійних древ породи ялина, розташованих по вулиці Макарова в селі Свійчів Володимир-Волинського району Волинської області, без сплати відновної вартості та здійснити заходи по облаштуванню прилеглої території

6. Надати Комунальному господарству Оваднівської сільської ради дозвіл на видалення 4 сухостійних дерев породи тополя, розташованих по вулиці Центральна в селі Замости Турійського району Волинської області, без сплати відновної вартості та здійснити заходи по облаштуванню прилеглої території.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керівника Комунального господарства Оваднівської сільської ради Тріля  Миколу Анатолійовича.

Голова                                                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ

Микола Тріль 92231