Про надання дозволу на облаштування гідротехнічної споруди

Дата: 03.07.2020 11:10

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15.05.2020                                        с. Овадне                                                 № 33

Про надання дозволу на облаштування

гідротехнічної споруди

Розглянувши та обговоривши заяви жителів с. Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області гр. Саганюк Євгенії Федорівни від 04.05.2020 № С-25 та гр. Бондарук Любові Панасівни від 04.05.2020 № Б-24, у зв’язку з постійним підтопленням земельної ділянки, що знаходиться в селі Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, відповідно до ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл:

- гр. Саганюк Євгенії Федорівни на облаштування гідротехнічної споруди для пониження рівня ґрунтових вод на земельній ділянці з кадастровими номером 0720584400:03:001:0142, яка перебуває у її власності в селі Сусваль  Володимир – Волинського району  Волинської області глибиною не більше 2 метри.

- гр. Бондарук Любові Панасівни на облаштування гідротехнічної споруди для пониження рівня ґрунтових вод на земельній ділянці з кадастровими номером 0720584405:09:001:0247, яка перебуває у її власності в селі Сусваль  Володимир – Волинського району  Волинської області глибиною не більше 2 метри.

1. Заборонити вивіз ґрунту за межі приватизованої земельної ділянки.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на начальника земельного відділу Оваднівської сільської ради  Гулуа Зураба Таргмановича.

Голова                                                                   Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Валентина Сочин 0662130550