Про зміну та присвоєння поштової адреси

Дата: 10.08.2020 09:57

GERB

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ      КОМІТЕТ

26.06.2020                                            с. Овадне                                            № 49

Про зміну та присвоєння

поштової адреси

Розглянувши та обговоривши звернення директора ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне Петрука Петра Степановича щодо зміни поштової адреси земельної ділянки для обслуговування приміщення школи та допоміжних будівель, в зв’язку з необхідністю впорядкування адреси та  керуючись ст.ст. 30, 31, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти, змінивши,  поштову адресу земельній ділянці для обслуговування приміщення школи та допоміжних будівель, кадастровий номер земельної ділянки 0720584401:01:001:0338: Волинська область Володимир-Волинський район  село Овадне  провулок Шкільний, 4 (колишня адреса Волинська область Володимир-Волинський район село Овадне вулиця Шкільна, 7).

1. Зміненою поштовою адресою на вказаний об’єкт нерухомого майна керуватися при оформленні подальших документів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  головного спеціаліста ДАБК Оваднівської сільської ради Роя Андрія Михайловича.

Голова                                                                    Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валентина Сочин 0662310530