Про  порядок денний першої сесії другого пленарного засідання

Дата: 19.12.2020 07:23

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020

№1/21

Про  порядок денний першої сесії

другого пленарного засідання Оваднівської сільської ради

восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду  на другому пленарному засіданні першій сесії Оваднівської сільської ради  восьмого  скликання такий порядок денний:

21. Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання першої сесії восьмого  скликання.

(Інформує: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів)

22. Про внесення змін до рішення сільської ради №46-24/14 від 20.12.2019 «Про бюджет  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та внесеними змінами №48-26/5 від 05.03.2020, №49-27/3 від 20.03.2020, №50-28/4 від 23.06.2020, №51-29/4 від 28.07.2020 та №52-30/2 від 09.09. 2020 та №53-31/22 від 20.10.2020р

23. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

24. Про безоплатне прийняття  у  власність (баланс) Оваднівської сільської ради автомобіля ГАЗ 32213.

25. Про безоплатну передачу основних засобів Оваднівської сільської ради на баланс Комунального господарства Оваднівської сільської ради

26. Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Оваднівською сільською радою Володимир-Волинського району Волинської області.

(Інформує: т.в.о. начальника відділу правового забезпечення Гулуа Зураб Таргманович)

27. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Оваднівської сільської ради у 2021році.

28. Про початок реорганізації  Овлочинської сільської ради Турійського району Волинської області шляхом приєднання до Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

29.  Про  створення старостинського  округу.

30. Про затвердження на посаду старости Овлочинського старостинського округу.

31.Про виготовлення  печатки Овлочинського старостинського округу  Оваднівської сільської радигромади.

32. Про створення віддалених робочих місць відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Оваднівської сільської ради.

(Інформує: начальник відділу ЦНАП – Добринський  Тарас Миколайович )

33 .  Про затвердження Регламенту роботи  відділу «Центр надання адміністративних  послуг» Оваднівської сільської ради

(Інформує: начальник відділу ЦНАП – Добринський  Тарас Миколайович )

34. Про  припинення права користування земельною ділянкою.

35 . Про надання згоди на продовження договорів оренди землі.

36. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (часток (паїв)) в натурі (на місцевості).

37. Про затвердження документації із землеустрою та виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв).

38. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність

39. Про надання дозволу на  розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду.

40. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок    та передачу їх  у власність.

41.  Про надання дозволу на розробку детального плану території в селі Сусваль.

42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

43.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.06.2020 № 50-28/29.

44. Про погодження щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

45.Про прийняття земельних ділянок  сільськогосподарського призначення з  державної власності у комунальну власність Оваднівської   сільської  ради.

46. Про припинення діяльності  сільських рад, що увійшли до складу Оваднівської сільської ради.

47. Про порядок виконання бюджету Овлочинської сільської ради  до завершення бюджетного періоду.

48.  Різне ( Про лист Волиньобленерго щодо зміни ставки оренди).

Голова                                                                           Сергій ПАНАСЕВИЧ