Про безоплатне прийняття  у  власність (баланс) Оваднівської сільської ради автомобіля ГАЗ 32213

Дата: 19.12.2020 07:28

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020

№1/ 24

Про безоплатне прийняття  у  власність (баланс)

Оваднівської сільської ради

автомобіля ГАЗ 32213

Відповідно до рішення Оваднівської сільської ради №52-30/25 від 09.09.2020 та акту приймання –передачі до Договору від 12 жовтня 2020 року, на підставі ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у власність (на баланс) Оваднівської сільської ради основний засіб автомобіль в кількості 1 (одна ) штука ГАЗ 32213, реєстраційний номер АС8013ВН, 2002 року випуску, балансова вартість автомобіля-190,74 грн.,  що використовується як шкільний автобус ЗОШ I-II ст. села Гайки, як благодійну допомогу для постійного використання від Волинського обласного благодійного фонду «Європейський вектор», без перепродажу.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на комісію з питань з фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ