A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оваднівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Про початок реорганізації  Овлочинської  сільської ради   Турійського району  Волинської області   шляхом приєднання до Оваднівської сільської ради   Володимир-Волинського району  Волинської  області

Дата: 19.12.2020 07:35
Кількість переглядів: 68

ОВАДНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020

 

РІШЕННЯ                            

 

 

                          №1/ 28

 

 

  Про початок реорганізації  Овлочинської  сільської ради

  Турійського району  Волинської області

  шляхом приєднання до Оваднівської сільської ради

  Володимир-Волинського району  Волинської  області

 

 

 Керуючись ст. 25, 26, 59, п. 61 і 62 Розділу 5 «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст. 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015  р. № 1000/5, на підставі рішень Оваднівської сільської ради від 24.11.2020 р. № 1/1 «Про початок повноважень депутатів Оваднівської сільської ради» та № 1/2 «Про початок повноважень Оваднівського сільського голови», Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Розпочати процедуру реорганізації Овлочинської сільської ради Турійського району Волинської області (ЄДРПОУ (04332992) (далі Овлочинська сільська рада), місце знаходження: вул. Незалежності, 47, с. Овлочин Турійського  району  Волинської області, шляхом приєднання до Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області (ЄДРПОУ 04334873) (далі Оваднівська сільська рада), місце знаходження: вул. Перемоги, 20 с. Овадне  Володимир-Волинського району  Волинської  області.

2. Оваднівська  сільська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків  Овлочинської сільської ради.

        3.УТВОРИТИ комісію з реорганізації  Овлочинської сільської ради (далі Комісія) у складі:

 

  1. Голова комісії: Панасевич Сергій Степанович (ІПН2150710750 ) – Оваднівський сільський голова;
  2. Заступник голови комісії: Юрик Іван Михайлович (ІПН 2176611359) – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  Оваднівської  сільської ради;

              3) Член комісії: Ставярська Ніна Василівна (ІПН 2434106020) –  староста  у селах Овлочин, Крать, Ставки Оваднівської сільської ради;

   4) Член комісії: Хільчук Олена Федорівна (ІПН 2646702881) – яка здійснювала повноваження головного  бухгалтера Овлочинської  сільської ради; 

   5)Член комісії: Журавель Світлана Володимирівна (ІПН 3154314162) – провідний спеціаліст відділу бухобліку та звітності Оваднівської  сільської ради.   

         4. Покласти на Комісію повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків  Овлочинської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 р.

         5. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Овлочинської сільської ради.

         6. Затвердити План заходів з реорганізації Овлочинської сільської ради. (додаток 1).

        7. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Овлочинської сільської ради, надати право Оваднівському  сільському голові здійснювати без погодження з Оваднівською сільською радою заміну персонального складу Комісії у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Овлочинської  сільської ради.

        8.Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії використовувати затверджену форму у своїй роботі.

        9.Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2020 р. під час діяльності ради, що приєднуються до Оваднівської сільської ради (додаток 3). Комісії  використовувати затверджену форму у своїй роботі.

       10.Комісії забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Овлочинської сільської ради станом на 31.12.2020 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх  Оваднівській сільській раді.

       11.Визначити відповідального за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Овлочинської сільської ради станом на 31.12.2020 р. до  Оваднівської сільської ради - Журавель Світлану Володимирівну.

      12.Уповноважити  Оваднівського  сільського голову затвердити від імені Оваднівської сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Овлочинської сільської ради  станом на 31.12.2020 р.

      13. Провідному спеціалісту відділу бухобліку та звітності Оваднівської  сільської ради Журавель Світлані Володимирівні –  у строк до 31.01.2021 р. подати Оваднівському  сільському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Овлочинської сільської ради (не

 

        завершених в діловодстві та архівів).

       14.Оваднівському сільському голові не пізніше 08.02.2021 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Овлочинської сільської ради  та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Оваднівською сільською радою.

       15.Голові Комісії з реорганізації Панасевичу Сергію Степановичу забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати  Оваднівську  сільську раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.

       16.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  Оваднівського сільського голову.

 

 

Голова                                                                                 Сергій ПАНАСЕВИЧ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь