Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки

Дата: 19.12.2020 08:03

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020                                         с. Овадне                                                № 1/42

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної  ділянки

Відповідно до ст.12, 79-1, Земельного кодексу України,  ст.19, 22, 26, 56 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр»,  керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи  рекомендації постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності,  Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки, кадастровий номер 0720584400:00:001:0244, площею 9,3417 га, із земель комунальної власності  на території Оваднівської сільської ради.

2. Виконавчому комітету Оваднівської сільської ради у місячний термін замовити виготовлення  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.

3. Виготовлену документацію подати для здійснення державної реєстрації земельних ділянок (внесення змін до Державного земельного кадастру) у порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Після здійснення державної реєстрації земельних ділянок (внесення змін до Державного земельного кадастру) подати розроблені документації на розгляд сільської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності.

Голова :                                                                                  Сергій  ПАНАСЕВИЧ