Про припинення діяльності  сільських  рад, що увійшли до складу Оваднівської сільської ради

Дата: 19.12.2020 08:07

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020

с.Овадне

№1/ 46

Про припинення діяльності  сільських

рад, що увійшли до складу Оваднівської

сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність шляхом приєднання:

1. Овлочинської  сільської ради (код ЄДРПОУ 04332992), 44830, Волинська обл., Турійський  р-н, с. Овлочин, вул.Незалежності,47).

2. Створити ліквідаційну комісію  у складі:

2. 1. Овлочинська сільська рада:

2.1.1.Голова комісії – Ставярська Ніна Василівна, староста у селах  Овлочин, Крать, Ставки (ІПН 2434106020), Волинська область Турійський район село Ставки, вул.Спортивна,34 ;

2.1.2. Заступник голови комісії – Хільчук Олена Федорівна головний бухгалтер (ІПН 2646702881), Волинська область Турійський район село Овлочин, вул. Ширкова,8;

2.1.3. Член комісії – спеціаліст - землевпорядник Олексюк Любов Василівна (ІПН 2103703081), Волинська область Турійський район село Овлочин , провулок Східний 8;

3. Надати право першого підпису документів голові ліквідаційної комісії.

4.Бухгалтеру Овлочинської сільської ради підготувати та надати в установленому законодавством порядку до органів державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші необхідні документи.

5.Фінансування роботи голів та членів ліквідаційної комісії на період до 31.12.2020 року здійснюється за рахунок кошторисів видатків на утримання апарату управління Овлочинської сільської ради. Оплата праці заступника голови ліквідаційної комісій Овлочинської  сільської ради здійснюється у порядку та розмірах, що визначені укладеними з ними цивільно- правовими угодами.

6. Затвердити план заходів  щодо припинення діяльності Овлочинської сільської ради  шляхом приєднання  (додаток 1).

7. Доручити голові ліквідаційної комісії здійснити заходи щодо припинення діяльності в результаті приєднання  Овлочинської    сільської ради як юридичних осіб.

8. Після отримання інформації від органів державної реєстрації щодо внесення запису в ЄДР про фактичне припинення юридичної діяльності Овлочинської сільської ради прозвітувати перед радою.

9. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову.

Голова                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ