Про порядок виконання бюджету  Овлочинської сільської ради  до завершення бюджетного періоду

Дата: 19.12.2020 08:09

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

07.12.2020

№1/ 47

Про порядок виконання бюджету

Овлочинської сільської ради

до завершення бюджетного періоду

Відповідно до статті 8  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Керуючись ст. 25, 26, 59, п. 61 і 62 Розділу 5 «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   та пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України, Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. На час проведення припинення діяльності Овлочинської сільської ради Турійського району Волинської області (ЄДРПОУ (04332992) (далі Овлочинська сільська рада), місце знаходження: вул. Незалежності, 47, с. Овлочин Турійського  району  Волинської області, повноваження щодо забезпечення окремого виконання бюджету Овлочинської сільської ради здійснює голова комісії з реорганізації- Оваднівський сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

2. Відповідно до п. 6.2 Порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012р. №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 р. за №1206/21518 установити, що:

2.1. Право першого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів та звітності Овлочинської  сільської ради, що приєдналася до Оваднівської територіальної громади надати голові комісії з реорганізації –Оваднівському сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу.

2.2. Право другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів та звітності  Овлочинської сільської ради, що приєдналася до Оваднівської територіальної громади, надати члену комісії з реорганізації - головному бухгалтеру Овлочинської сільської ради –Хільчук Олені Федорівні.

2.3. Члену комісії з реорганізації - головному бухгалтеру Овлочинської сільської ради підготувати та надати в установленому законодавством порядку до органів Державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші необхідні документи.

Бюджет Овлочинської сільської ради, що приєдналася до Оваднівської територіальної громади виконується окремо до закінчення бюджетного періоду.

Оваднівська сільська рада може вносити зміни до рішень про місцевий бюджет, прийнятий Овлочинською сільською радою.

3. До завершення періоду окремого виконання бюджету Овлочинської сільської ради, що приєдналася до Оваднівської територіальної громади розпорядження коштами місцевого бюджету Овлочинської сільської ради, здійснює відповідно до чинного законодавства голова комісії з реорганізації - Оваднівський сільський голова Панасевич Сергій Степанович.

4. Залишки коштів на кінець бюджетного періоду бюджету Овлочинської сільської ради, перераховуються до бюджету Оваднівської сільської ради на підставі платіжних доручень за підписом голови комісії з реорганізації - Оваднівського сільського голови Панасевича Сергія Степановича.

5.  Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Панасевича Сергія Степановича.

Голова                                                             Сергій ПАНАСЕВИЧ