Про внесення змін до рішення сесії   № 43-21/11 від 04.10.2019 року «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради» та внесеними змінами .

Дата: 11.01.2021 19:41

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IІ сесія VIII скликання

22.12.2020                                  с. Овадне                                             № 2/35

Про внесення змін до рішення сесії

43-21/11 від 04.10.2019 року

«Про затвердження

Переліку адміністративних послуг,

які надаються через відділ

«Центр надання адміністративних послуг»

Оваднівської сільської ради» та внесеними

змінами від 07.02.2020 № 47-25/11,

від 23.06.2020 року № 50-28/16

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру», Переліком адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. № 523, Оваднівська сільська рада
ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради затвердженого рішенням сесії сільської ради № 43-21/11 від 04.10.2019 р., враховуючи зміни, внесені рішенням сесії № 47-25/11 від 07.02.2020 р., № 580-28/16 від 23.06.2020 р.:

1. Додаток 1 «Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради викласти в новій редакції, що додається.
  2. Доповнити Додатком 2 «Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради.

2. З дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соцільно-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва Оваднівської сільської ради.

Голова                             підпис                                              Сергій ПАНАСЕВИЧ