Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих  у міжсесійний період

Дата: 11.01.2021 19:46

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

22.12.2020

№2/30

Про затвердження розпоряджень

сільського голови  виданих  у міжсесійний період

На виконання ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи повноваження які надані сільському голові, заслухавши та обговоривши  розпорядження які видані сільським головою в міжсесійний період, Оваднівська сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника сільського голови з фінансових питань  «Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період», взяти до відома.

2. Затвердити розпорядження сільського голови, видані в міжсесійний період, які пов’язані з виплатою готівки:

- №170 від 07.11.2020 «Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, яким виповнилось 90 та 95 років»;

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                          Сергій  ПАНАСЕВИЧ