Дата: 08.02.2021 18:14

В Україні з 29 березня до 21 травня 2021 року проведуть моніторингове дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи».

Відповідно до наказу МОН №78 від 21. 01. 2021 року, метою моніторингу є відстеження змін, що відбуватимуться в результаті запровадження нового Державного стандарту початкової освіти та нових підходів до навчання.

????Участь у моніторингу візьмуть 9 тисяч четвертокласників із 365 закладів освіти. Вони виконуватимуть тестові завдання з читання й математики та відповідатимуть на запитання анкети.

????Результати дослідження дозволять визначити стан сформованості читацької та математичної компетентностей і зафіксувати рівень навчальних досягнень випускників початкової школи.

Як відомо, ІІ цикл моніторингу мав відбутися навесні 2020 року. Але з огляду на всеукраїнський карантин МОН ухвалило рішення про зміну термінів проведення основного етапу ІІ циклу дослідження, однак перелік закладів, учні яких візьмуть участь у моніторингу, залишився незмінним.May be a cartoon of одна або кілька осіб та текст