Дата: 08.02.2021 18:16

???? Скільки залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках місцевих бюджетів Волинської області

???? Понад 193 млн грн невикористаних залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках місцевих бюджетів Волинської області за даними Міністерства фінансів України

???? Про це інформує

ULEAD Волинський регіональний офіс

Програми

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

та його радник

Anatoliy Matviyuk

.

???? Зокрема, у бюджетах 51 територіальних громад області лишається 112,6 млн грн та на рахунках районних бюджетів області сформувалося 25,3 млн грн залишків, які відповідно до закону №1009 повинні спрямуватися до територіальних громад, на територіях яких розташовані відповідні заклади, що фінансуються коштом цієї субвенції.

???? Нагадаємо, що відповідно до Бюджетного кодексу України залишки коштів освітньої субвенції можуть бути використані впродовж 2021 року з урахуванням цільового призначення субвенції, тобто на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників, а також на оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

???? Детальніше ознайомитися з алгоритмом використання залишків можна тут bit.ly/3oPRCCQ

???? Залишки коштів освітньої субвенції за 2020 рік можна переглянути за посиланням bit.ly/3jd2glG

#фінанси #ULEAD #ULEADwithEuropeНемає опису світлини.