Про затвердження переліку та персонального складу  постійних комісій Оваднівської сільської  ради та положення про    депутатські комісії

Дата: 10.02.2021 16:27

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

24.11.2020

№1/6

Про затвердження переліку та персонального складу

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Оваднівської сільської ради, здійснення контролю за виконанням рішень  Оваднівської сільської ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити такий перелік постійних комісій  Оваднівської сільської ради:

1). Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

2).Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності;

3). Постійна комісія з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

1. Обрати постійні комісії  Оваднівської  сільської ради у наступному складі:

1) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова постійної комісії: Боярин Віктор Володимирович

Члени постійної комісії:

Антонюк Валентина Петрівна

Романюк Наталія Петрівна

Грицюк Тарас Олексійович

Філюк Володимир Володимирович

Балаж Людвик Людвикович

Марчук Борис Володимирович

2). Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності;

Голова постійної комісії:  Ткачук Ігор Володимирович

Члени постійної комісії:

Цвид Олена Володимирівна

Хмель Микола Олександрович

Панасюк Сергій Степанович

Гергель Сергій Володимирович

Тріль Микола Анатолійович

Капітанчук Віктор Леонідович

Рой Андрій Михайлович

3). Постійна комісія з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів:

Голова постійної комісії – Іващенко Тетяна Федорівна

Члени постійної комісії

Марощук Антоніна Олексіївна

Гудим Роман Іванович

Степанюк Сергій Васильович

Кузьмич Микола Миколайович

4. Головам утворених постійних комісій Оваднівської сільської ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника Голови та секретаря комісії.

5. Затвердити Положення про постійні комісії Оваднівської сільської ради (Додаток 1 до цього рішення).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

(Голова постійної комісії - Іващенко Тетяна Федорівна).

Голова                                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ