Про  порядок денний першої сесії Оваднівської сільської ради восьмого  скликання

Дата: 10.02.2021 16:31

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

24.11.2020

№1/3

Про  порядок денний першої сесії

Оваднівської сільської ради

восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду  на пленарному засіданні першій сесії Оваднівської сільської ради  восьмого  скликання такий порядок денний:

1. Про набуття повноважень новообраними депутатами Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

(Інформує: Янішевська Світлана Анатоліївна - голова Оваднівської сільської територіальної виборчої комісії)

2.Про початок повноважень та реєстрацію Оваднівського сільського голови Володимир-Волинського району Волинської області.

3. Про затвердження порядку денного І-сесії  І- пленарного засідання Оваднівської сільської ради восьмого скликання.

(Інформує: Панасевич Сергій Степанович - голова Оваднівської територіальної  громади).

4. Про обрання лічильної комісії для проведення таємного голосування по виборах секретаря сільської ради.

5.Про обрання секретаря Оваднівської сільської ради.

6. Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Оваднівської сільської ради та положення про депутатські комісії.

7.Про затвердження Регламенту Оваднівської сільської ради.

8. Про внесення змін   до рішення Оваднівської сільської ради № 28-6/12   від 17 травня 2018 року «Про внесення  змін до структури та чисельності апарату Оваднівської  сільської ради та її виконавчих органів»

9. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Оваднівської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради

10. Про затвердження на посаду старости Білинського старостинського округу.

11. Про затвердження на посаду старости Галинівського старостинського округу.

12. Про затвердження на посаду старости Гайківського старостинського округу.

13. Про затвердження на посаду старости Красноставського старостинського округу.

14. Про затвердження на посаду старости сіл Овлочин, Ставки та Крать Оваднівської територіальної громади та дострокове припинення повноважень депутата Оваднівської сільської ради.

15. Про затвердження Положення про старосту.

16. Про затвердження на посади заступників Оваднівського голови.

17. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

18. Про утворення виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

19. Про створення фінансового відділу Оваднівської сільської ради, затвердження Положення та структури про фінансовий відділ.

(Інформує: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів)

20. Про умови оплати праці Оваднівському сільському голові.

21. Різне «Про заповнення декларацій»

(Інформує: т.в.о. начальника відділу правового забезпечення Гулуа Зураб Таргманович)

Голова                                                                           Сергій ПАНАСЕВИЧ