Про початок повноважень та реєстрацію  Оваднівського сільського голови  Володимир-Волинського району  Волинської області

Дата: 10.02.2021 16:32

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

24.11.2020

№1/2

Про початок повноважень та реєстрацію

Оваднівського сільського голови

Володимир-Волинського району

Волинської області

Заслухавши інформацію голови Оваднівської сільської територіальної виборчої комісії Володимир-Волинського району Волинської області  Янішевської Світлани Анатоліївни про результати виборів Оваднівського сільського голови та обрання на посаду Оваднівського сільського голови Володимир-Волинського району  Волинської області, керуючись ч. 1 ст. 42 та ч. 2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови Оваднівської сільської територіальної виборчої комісії Володимир-Волинського району Волинської області Янішевської Світлани Анатоліївни про результати  виборів Оваднівського сільського голови Володимир-Волинського району Волинської області та обрання на посаду Оваднівського сільського голови Панасевича Сергія Степановича, взяти до відома.

2.Заслухати складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування Оваднівським сільським головою Панасевичем Сергієм Степановичем та вважати його таким, що вступив на посаду.

3.Згодитись, що Оваднівському сільському голові  Панасевичу Сергію Степановичу, встановлено 7 ранг посадової особи органу місцевого самоврядування в межах четвертої  категорії посад.

Голова                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ

ПРИСЯГА

посадової особи місцевого самоврядування

Я,    Панасевич         Сергій        Степанович,

(прізвище, ім’я, по батькові)

усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси  громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки.

Присягу складено на першому пленарному засіданні першої сесії Оваднівської сільської ради 8 скликання.

24 листопада 2020року                          ______________/ Панасевич С.С.