Про систематичне невідвідування школи учнями ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Дата: 11.02.2021 15:40

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й           К О М І Т Е Т

27.11.2020                                          село Овадне                                         № 86

Про систематичне невідвідування

школи учнями ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне Петрука Петра Степановича щодо невідвідування школи ученицею 7 класу Римарчук Юлією та учнем 9 класу Римарчуком Іваном, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 59 Закону України «Про освіту», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора  ЗОШ І-ІІІ степенів с. Овадне щодо систематичного невідвідування школи ученицею 7 класу Римарчук Юлією та учнем 9 класу Римарчук Іваном прийняти до відома.
  2. Зобов’язати керівництво школи постійно контролювати відвідування учнями школи, у разі відсутності без поважних причин інформувати відділ освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту. Повідомити письмово Службу у справах дітей Володимир-Волинської райдержадміністрації  про систематичне невідвідування учнями школи до 10.12.2020 року.
  3. Доручити поліцейському офіцеру громади Коколюку Андрію Івановичу  періодично відвідувати дану сім’ю.
  4. В разі не виправлення даного становища інформацію направити у сектор ювенальної превенції Володимир-Волинського відділення поліції для реагування.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту Павлюка Валерія Анатолійовича.

Голова                                                         Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валерій Павлюк 92231