Про  доцільність позбавлення батьківських прав

Дата: 11.02.2021 15:44

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й               К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

27.11.2020                                           с. Овадне                                                № 82

Про  доцільність

позбавлення батьківських прав

Керуючись пп. 7 п. б ст.32, пп. 4 п. б ст. 34 Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 19,150,155,164 Сімейного кодексу України, ст. 56, ст. 60 Цивільного кодексу України, Правилами опіки та піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 року № 34/166/131/88, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Алєксандрової Тетяни Миколаївни та Алєксандрова Євгенія Євгенійовича.  Алєксандрової Тетяни Миколаївни, 09.05.1986 р.н., жительки с. Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, по відношенню до її повнолітньої дитини,  Навозняк Мар’яни Сергіївни, 23.08.2005 р.н., та малолітніх дітей: Прогонюка Артема Михайоловича, 29.10.2008 р. н., Прогонюк Андріани Андріївни, 10.01.2015 р. н. та Алєксандрової Злати Євгеніївни, 13.07.2018 р. н.  Алєксандрова Євгенія Євгенійовича, 12.12.1985 р. н.  по відношенню до його малолітньої дитини Алєксандрової Злати Євгеніївни, 13.07.2018 р. н.     (Додаток 1).

2.  Направити Висновок про доцільність позбавлення батьківських прав до Служби у справах дітей Володимир-Волинської райдержадміністрації для збільшення позовних вимог стосовно Алєксандрової Тетяни Миколаївни та Александрова Євгенія Євгенійовича  .

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на фахівця із соціальної роботи Шпирук Тетяну Василівну.

Голова                                                            Сергій ПАНАСЕВИЧ

Тетяна Шпирук 0662310350