Про погодження проектів Програм та Положень Оваднівської сільської ради

Дата: 11.02.2021 15:54

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18.12. 2020                                         с. Овадне                                              № 91

Про погодження проектів Програм та

Положень Оваднівської сільської ради

Відповідно до ч. а п. 1  ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пропозицій постійних комісій Оваднівської сільської ради, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В :

1. Погодити   проекти  Програм та Положень  Оваднівської ТГ Володимир-Волинського району Волинської  області на 2021-2025 роки, а саме:

- Програма розвитку фізичної культури і спорту по Оваднівській сільській раді Володимир-Волинського району Волинської області «Фізичне виховання-здоров’я нації» на 2021-2025 роки.

- Програма зайнятості населення Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Програма забезпечення діяльності депутатів Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки

- Комплексна Програма розвитку агропромислового комплексу Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Програма розвитку надання первинної медичної допомоги, фінансової підтримки Комунального підприємства «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Турійської районної ради»  на 2021 – 2025 роки.

- Програма соціального захисту окремих категорій населення Оваднівської сільської ради на 2021 – 2025 роки.

- Програма «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки.

- Програма «Організація харчування учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти на 2021-2025 роки в Оваднівській територіальній громаді».

- Цільова соціальна Програма оздоровлення та відпочинку дітей Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки

- Комплексна Програма розвитку освіти Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки».

-  Програма матеріально-технічного забезпечення військових частин А2099, А4308, Володимир-Волинського ОРВК, організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації.

- Програма питного водозабезпечення населення Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Програма поводження з відходами на території Оваднівської сільської ради на 2021 -2025 роки.

-  Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Оваднівської сільської ради на 2021 -2025 роки.

-  Програма охорони навколишнього природного середовища Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Програма підтримки епізоологічного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері медицини в Оваднівській територіальній громаді на 2018-2021 роки.

- Програма збереження культурної спадщини місцевого значення Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Програма соціально-економічного та культурного розвитку сіл Оваднівської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Положення «Про Оваднівської освітній округ».

- Положення про порядок визначення переможців у Конкурсі на відзначення премією Оваднівської сільської ради «Успішний педагог» на 2021-2025 роки.

- Положення «Про призначення Почесних стипендій учням  закладів загальної середньої освіти Оваднівської  територіальної громади».

- Положення про органи самоорганізації населення.

- Положення про загальні збори громадян сіл Оваднівської сільської ради.

-  Положення про цільовий фонд.

- Програма розвитку земельних відносин в Оваднівській сільській раді на 2021 – 2025 роки.

- Положення про офіційний веб-сайт Оваднівської сільської ради та Порядок його інформаційного наповнення.

- Цільова програма боротьби з борщівником Сосновського на 2021-2025 роки.

2. Рекомендувати сесії Оваднівської сільської ради затвердити Програми та Положення  Оваднівської територіальної громади Володимир-Волинського району Волинської  області на 2021-2025 роки.

Заступник сільського голови                                               Іван ЮРИК

Валентина Сочин 92231