Про створення Реєстру зелених насаджень на території Оваднівської сільської ради

Дата: 04.03.2021 14:33

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17.02.2021                                      с. Овадне                                           №  25

Про створення Реєстру зелених

насаджень на території

Оваднівської сільської ради

На  виконання  статті  28  Закону  України  "Про  благоустрій населених пунктів", відповідно до вимог Наказу Міністерствабудівництва, архітектури тажитлово-комунального господарства України«Про затвердження Правил                    утримання зелених насаджень в населених пунктах України»N 105 від 10.04.2006 року, статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   та  з  метою  охорони  і збереження  зелених насаджень, їх утримання у здоровому й упорядкованому  стані,  одержання достовірних   даних   щодо   кількісних  і  якісних характеристик зелених насаджень на території населених пунктів громади, керуючись пунктом «а»  підпунктом 7 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити Реєстр зелених насаджень населених пунктів Оваднівської сільської ради, згідно додатку.
  2. Старостам та провідним спеціалістам  відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської                            сільської ради, керівникам установ, підприємств та організацій комунальної власності забезпечити інвентаризацію зелених насаджень в зелених зонах на землях комунальної власності, на територіях наданих для обслуговування комунальних будівель та споруд, вулицях  сіл в межах населених пунктів громади.
  3. Матеріали інвентаризації зелених насаджень подати до відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради для узагальнення та створення Єдиного Реєстру зелених насаджень населених пунктів Оваднівської сільської ради до 15 квітня 2021 року.
  4. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету довести зміст цього рішення старостам та провідним спеціалістам відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування, керівникам установ, підприємств та організацій комунальної власності на території Оваднівської сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                      Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валентина Сочин 92231