Переходимо на зимовий час.

В неділю, 31 жовтня (в ніч з 30 на 31 жовтня) Україна перейде на зимовий час. Переведення годинника на годину назад відбудеться в 4 ранку.

07:58:57 29.10.2021

Про проведення громадського обговорення кандидатури ВАЩУК НІНИ ВАСИЛІВНИ на посаду старости в Галинівському старостинському окрузі Оваднівської сільської територіальної громади

Відповідно до рішень Оваднівської сільської ради від 26 жовтня 2021 року №10/7 «Про утворення старостинських округівОваднівської сільської територіальної громадиВолодимир-Волинського району Волинської області», №10/9 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Оваднівської сільської територіальної громади», розпорядження сільського голови №166 від 26.10.2021«Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Галинівськогостаростинського округуОваднівської сільської територіальної громади»повідомляємо про проведення громадського обговорення кандидатури старости у Галинівськомустаростинському окрузі Оваднівської сільської територіальної громади.

08:32:45 27.10.2021