До відома депутатів, посадових осіб Оваднівської сільської ради.

З метою своєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повідомляємо, що 1 січня 2021 року розпочалася щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно.

14:44:07 07.02.2021

До уваги пасічників: онлайн- семінар в управлінні агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, , що з метою обговорення та вирішення проблемних питань галузі бджільництва, роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл 4 лютого 2021 року з 11год. до 12 год. заплановано проведення онлайн семінару. Запрошуємо взяти участь в зазначеному заході  пасічників нашої громади. Посилання на підключення до онлайн-семінару буде повідомлене додатково. Порядок денний додається. Відповідальна особа: заступник начальника управління – начальник відділу розвитку тваринництва Юрченко Юрій Олександрович, тел.0673344542.

15:00:03 03.02.2021