Новини та оголошення

В Україні з 29 березня до 21 травня 2021 року проведуть моніторингове дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи».

18:14:13 08.02.2021

Правилами спілкування у соцмережах та чатах.

Усі знають правила поведінки за столом під час прийому їжі, знають правила дорожнього руху. Проте не усі замислюються над правилами спілкування у соцмережах та чатах! Тож у нас важлива місія - сворити плакат, який пояснив би людям, як варто спілкуватися. Краще не так: ЯК НЕ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ!

19:05:15 02.02.2021

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ — 2021

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ — 2021 Управління Державної служби якості освіти у Волинській областіЗвертаємо увагу, що сьогодні стартувала реєстрація всіх охочих вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Цьогоріч участь у сертифікації зможуть взяти не більше 2000 педагогів України, квота Волині – 76 вчителів. Слід зауважити, що зареєструватись можна з 18 по 27 січня 2021 року (основний період) та з 28 по 31 січня 2021 року в додатковий період за наявності незаповнених квот з інших областей. https://zno.testportal.com.ua/teachers/registration

18:09:16 18.01.2021

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» у 2021 році проводитимуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Технічним партнером марафону є товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надає доступ учасникам до платформи HUMAN.

19:53:29 21.12.2020