ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Волинський обласний центр зайнятості

Володимир-Волинська міськрайонна філія

Волинського обласного центру зайнятості

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели вебінари для студентів Володимир-Волинського ВПУ та педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського . Під час спілкування онлайн учасників вебінару ознайомили з можливостями інноваційних технологій служби зайнятості для пошуку роботи та самореалізації, обговорили ситуацію на ринку праці, надали практичні поради з пошуку першого місця роботи. Також розглянули використання соціальних мереж як інструменту з пошуку роботи та зупинились на понятті медіаграмотності.

15:00:50 29.05.2020