ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Володимир-Волинська міськрайонна філія

Волинського обласного центру зайнятості

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня міжнародна спільнота проводить  Всесвітній день протидії торгівлі людьми . Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми. Адже  ця проблема не втрачає актуальності для жодної країни світу, включаючи Україну. А враховуючи те, що фактор міграції в нашому прикордонному регіоні значний, важливо знати основні аспекти та дотримуватись певних правил , щоб не стати жертвою даного злочину.

10:52:00 27.07.2021

Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

26 липня в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО , що проводиться з нагоди  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми,  фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з заступником начальника управління соціальної політики виконавчого комітету  Володимир-Волинської міської ради Аллою Кузьмич організували семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

16:30:13 26.07.2021

Міні-ярмарка вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Це один з найдієвіших способів надання допомоги у пошуку підходящої роботи безробітним, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

16:21:39 19.07.2021

Профорієнтаційна робота з дітьми

Продовжуємо профорієнтаційну роботу з дітками, які відпочивають у пришкільних таборах. 22червня знайомитись із світом професій до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості завітали учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського.

11:42:28 24.06.2021