ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Володимир-Волинська міськрайонна філія

Волинського обласного центру зайнятості

Акція «Успіх в дії»

В рамках проєктів «Територія майстерності» на території Устилузької ТГ за сприяння Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся захід до 30-річчя дня Незалежності України, акція «Успіх в дії».. Поспілкуватись з мешканцями громади запросили головного спеціаліста відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Оксану Михайлівну Кігічак та провідниого спеціаліста ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлану Анатоліївну Жук.

15:23:37 19.08.2021

Зустріч з Тетяною Пагубою

Як займатись улюбленою справою ще й утримувати за це матеріальну винагороду? Як розпочати свій бізнес з мінімальними витратами? З такими питаннями часто стикаються початківці-підприємці, що наважились відкрити свій власний бізнес.

15:21:42 19.08.2021

Регіональний День кар’єри

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся Регіональний День кар’єри .Захід організували  з метою сприяння активній зайнятості шукачів роботи , підвищення їх  мобільності на ринку праці, організації взаємодії претендентів на заявлені вакансії та роботодавців, використання дієвих та ефективних інструментів пошуку роботи та до 30 – річчя Незалежності України .

14:50:01 19.08.2021

Співпраця з ТзОВ "Володимир-Волинський хлібозавод"

13 серпня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Панасюк відвідала ТзОВ "Володимир-Волинський хлібозавод", з яким налагоджена тісна співпраця впродовж 20 років. Зустріч відбулась за участі начальниці відділу кадрів Наталії Романюк.

08:22:17 17.08.2021