ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Волинський обласний центр зайнятості

Володимир-Волинська міськрайонна філія

Волинського обласного центру зайнятості

Зустрічі фахівців Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центу зайнятості в Оваднівській громаді.

16 квітня фахівці відділу активної підтримки безробітних Марія Кротюк та Оксана Тихнюк спільно з представником Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степаном Слащуком провели заходи для мешканців Оваднівської територіальної громади.

18:46:01 16.04.2021

З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи та недопущення типових помилок роботодавцями 15 квітня 2021 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено бліц-навчання на тему: «Легалізація праці у галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, діяльності готелів та ресторанів».

17:14:01 15.04.2021

Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ в школі с. Хобултова.

15 квітня провідні фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ Марія Кротюк та Оксана Тихнюк завітали до старшокласників школи села Хобултова.

15:40:54 15.04.2021

«Територія майстерності» в Суходолах.

В рамках реалізації проєктів «Територія майстерності» та «Успішна громада» в с.Суходоли Володимир-Волинської ОТГ за сприяння Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась зустріч мешканців села з головним спеціалістом відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Оксаною Кігічак та провідним спеціалістом ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світланою Жук.

17:20:02 06.04.2021