A A A K K K
для людей із порушенням зору
Оваднівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Право власності на неприватизовану земельну ділянку не може перейти у спадок, - суд

Оскільки батько позивачів за своє життя не провів реєстрації права власності на спірну земельну ділянку та не розпочав процедуру її приватизації відповідно до чинного законодавства України, після його смерті права стосовно неї не змогли перейти до спадкоємців — доньки та сина.

09:00:46 13.05.2021

Алгоритм дій щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, права на які виникли до 1 січня 2013 року

Одним із пріоритетних напрямків роботи Держгеокадастру є наповнення Державного земельного кадастру повними та достовірними відомостями про земельні ділянки, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано до 1 січня 2013 року, але відомості про які відсутні в Державному земельному кадастрі.

17:31:26 30.03.2021

Щодо укладення договору дарування землі

Договір дарування - це домовленість, за якою одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати в майбутньому другій стороні (обдаровуваному) безоплатно майно (дарунок) у власність.

07:27:39 21.03.2021

Законопроект про закінчення земельної реформи .

Наступного тижня (15-19 березня) Верховна Рада розгляне законопроекти про закінчення земельної реформи , в т.ч. законопроект 2194 , яким пропонується внести зміни до Земельного Кодексу щодо дерегуляції земельних відносин. Як повідомляється на сайті Кабміну, він остаточно оформлює земельну децентралізацію і усуне корупційні ризики в управлінні земельними ресурсами.

15:05:17 13.03.2021

Земельні спори. Найцікавіші судові рішення за 2020 рік.

Земельні спори були, є і будуть актуальною категорією судових справ. Щороку судами формуються нові позиції у спорах, що стосуються земельних ділянок та прав на них.  Аналіз судової практики показує, що в більшості спори за 2020 рік стосувалися правового режиму земель фермерського господарства, визначення порядку користування цими землями, а також особливості договору оренди земельної ділянки. Детальніше про найцікавіші судові рішення читайте далі.

08:50:59 27.02.2021

Прийняття спадщини.

У спадкоємця, який у встановленому законом порядку прийняв спадщину, права володіння та користування спадковим майном виникають з часу відкриття спадщини. Такий спадкоємець може захищати свої порушені права володіння та користування спадковим майном відповідно до глави 29 ЦК України. Якщо у складі спадщини, яку прийняв спадкоємець, є нерухоме майно, право розпорядження нерухомим майном виникає в нього з моменту державної реєстрації цього майна (частина друга статті 1299 ЦК України). Спадкоємець, який прийняв у спадщину нерухоме майно, ще до його державної реєстрації має право витребовувати це майно від його добросовісного набувача з підстав, передбачених статтею 388 ЦК України, зокрема у разі, якщо воно вибуло з володіння спадкодавця поза волею останнього.

18:54:34 25.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь