Орендар не може вимагати поновлення договору оренди землі на інших умовах.

Пропозиція змінити умови договору щодо його строку дії виключає можливість поновлення договору оренди. Такий висновок зробив ВС в постанові №398/3851/18 https://zib.com.ua/ua/146627-orendar_ne_mozhe_vimagati_ponovlennya_dogovoru_orendi_zemli_.html?fbclid=IwAR0l_BXarWvTHohiaMLUqtmz54TwRc7VDEJEnkV31CVLRMnYUcb0vbjIf0g

18:39:04 15.02.2021

Розірвання та припинення договору оренди землі

Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

18:40:20 13.02.2021

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення.

14:49:47 07.02.2021