Володимир-Волинський міськрайонний відділ філії ДУ "Центр пробації" в Волинській області

Звіт за І квартал 2021 року МВ філії ДУ "Центр пробації"

На кінець І кварталу поточного року на обліку Володимир-Волинського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області перебуває 8 осіб, які засуджені до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням та проживають на території Оваднівської громади. З них одна особа засуджена за вчинення проступку, 1-вчинення злочину невеликої тяжкості, 5 осіб засуджені за вчинення тяжких злочинів. Вироків щодо осіб засуджених до покарань виправних робіт, штрафу протягом вказаного періоду на виконання не надходило. Було отримано вирок щодо однієї особи засудженої до покарання у виді громадських робіт (знятий з обліку у зв′язку зі зміною місця проживання) .

23:20:38 10.04.2021