A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оваднівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Турнір з мініфутболу

Чотирнадцятого квітня в с.Зимне відбувся турнір з мініфутболу серед юнаків у якому взяли участь команди з Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів. За підсумками змагань команда Оваднівської ОТГ зайняла почесне друге місце поступившись у фіналі більш досвідченій команді "Західний Буг".

12:12 15.04.2019

Атестація аматорського вокального гурту «Вербиченька» (клуб с. Верба, Оваднівська ОТГ) на присвоєння звання «народний»

26 березня 2019 року, в приміщенні РБК (м. Вол.-Волинський), відбулася атестація аматорського вокального гурту «Вербиченька» (клуб с. Верба, Оваднівська ОТГ) на присвоєння звання «народний». Обласна атестаційна комісія: голова комісії – директор Обласного науково-методичного центру культури – Любов Рожнова, провідний спеціаліст з музичного жанру відділу аматорського мистецтва та народної творчості – Надія Смирнова, завідувач сектору музично-хорового мистецтва та мистецьких шкіл – Ігор Баранюк. Вокальний гурт «Вербиченька» представив на розгляд атестаційної комісії концертну програму у двох відділах. Крім того, у програмі взяли участь аматорський фольклорний гурт «Ягоденські свояки» (клуб с. Ягідне) і Захар Поліщук; вихованці хореографічних гуртків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступеня сіл Галинівка та Овадне. Підтримати «Вербиченьку» приїхали жителі з різних сіл Оваднівської ОТГ, працівники сільської ради і сільський голова Панасевич Сергій Степанович, який сказав багато теплих слів про вище згаданий вокальний гурт.  Аматорський вокальний гурт «Вербиченька» висловлює щиру вдячність вельмишановній обласній атестаційній комісії.  Окрему подяку «Вербиченька» висловлює сільському голові Сергію Степановичу Панасевичу. Адже саме завдяки постійній підтримці сільського голови, всі колективи Оваднівської ОТГ мають можливість творчо розвиватися і брати участь у різноманітних культурно-масових заходах як в межах ОТГ, так і за її межами. Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

14:24 26.03.2019

Спортивна сім'я

В неділю, 24 березня, на базі Оваднівської ЗОШ I-III ст. відбулось сімейне свято "Мама, тато і я - спортивна сім'я". Участь у змаганні взяло шість команд з району. За підсумками різноманітних естафет та конкурсів перемогу в загальному заліку здобула сім'я Крупи (тато Іван, мама Тетяна, донька Анна), на другому місці сім'я Фесіків (тато Григорій, мама Юлія, донька Дарія), третьою стала сім'я Дейнек (тато Юрій, мама Людмила, син Ілля). В особистих конкурсах перемоги здобули Худий Олег, Дейнек Людмила та Фесік Дарія. 

12:22 25.03.2019

Культурно-мистецький захід «Ми славимо тебе, Кобзарю, крізь століття».

6 березня 2019 року, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка, відбувся культурно-мистецький захід «Ми славимо тебе, Кобзарю, крізь століття». В цьому заході взяли участь шість творчих аматорських колективів Оваднівської громади: фольклорний гурт с. Сусваль «Черемха», вокальний гурт с. Сусваль «Оберіг», фольклорний гурт БК с. Свійчів «Калинонька», фольклорний гурт БК с. Овадне «Відродження», вокальний гурт «Вербиченька» клубу с. Верба та фольклорний гурт села Ягідне Турійського району. Глядацьку любов отримали декламатор віршів Тараса Григоровича Олена Веніамінівна Поліщук (завідувач клубом села Ягідне Турійського району) та її маленький синочок-козак Захар. Сценарій мистецької зустрічі розробила організатор Галинівської школи Цибуля-Лещук Оксана Вікторівна, долучивши до участі в ньому школярів: Доскоч Вероніку (6 кл.), Сак Вікторію (7 кл.), Різник Ольгу (6 кл.), Шворак Ангеліну (4 кл.), Федорчук Дарину (4 кл.), Петрика Владислава (2 кл.). Шевченкові вірші і пісні на його слова завжди сучасні. Однак, в сьогоднішній день я переконалася, що Тарасова поезія – невичерпне джерело для співу. Всі присутні в глядацькому залі, та й самі учасники заходу, відкрили для себе нові і нові мелодії, нові погляди і трактування насліддя великого Кобзаря. В цей березневий день, на території нашої громади відбувся перший творчий проект «культура-освіта». Висловлюю велику вдячність директору Галинівської ЗОШ – Іващенко Тетяні Федорівні – за співпрацю та гостинність. Окрему подяку працівники культури висловлюють сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу за повсякчасну підтримку та розуміння. Сподіваюся, що мине не так багато часу і в кожному селі нашої громади буде лунати щире слово та гарна пісня.  Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

16:25 06.03.2019

Встановлення опалення в БК с.Красностав

Сьогодні 05 березня завершилися роботи по монтажу нової повітряної системи опалення виробництво #Макарівськікотли в будинку культури с.Красностав Оваднівської ОТГ. Також опалення вже працює в БК с. Овадне та с.Свійчів і цього року ще планується встановлення в БК с.Білин. Хочемо подякувати бригаді монтажників компанії "#Макагротех",які оперативно за три дні виконанли монтаж всього обладнання. Також окремо дякуємо ТзОВ "Прогрес" головному інженеру та депутатові Боярину Вітору Володимировичу  та трактористу Гайнадцькому Василю Миколайовичу за надану техніку для розвантажування обладнання.

08:35 05.03.2019

Польська делегація в нашій ОТГ

У зв'язку з тим, що наша ОТГ бере участь у проекті «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області» від програми RITA, який реалізується у 19 окрузі Конвентом самоврядної співпраці Польща-Україна у партнерстві Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя сьогодні Оваднівська ОТГ приймала гостей з Польщі.

15:06 26.02.2019

Проект «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області»

Представники нашої ОТГ взяли участь у тренінгових заняттях для учасників проекту «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області» від програми RITA, який реалізується у 19 окрузі Конвентом самоврядної співпраці Польща-Україна у партнерстві з Асоціацією місцевого самоврядування Прибужжя.

15:11 25.02.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь