Дата: від до Скинути

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості. Проєкт «Територія майстерності».

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості  в рамках проєкту «Територія майстерності» успішна виноградарка Світлана Шулячук  розповіла про особливості вирощування різних сортів винограду .

10:53 04.11.2021

Про результати проведення громадського опитування жителів Галинівського старостинського округу щодо підтримки кандидатури на посаду старости Ващук Ніни Василівни

24 жовтня 2021 року по 03 листопада 2021 року відповідно до рішення 10-ї  сесії восьмого скликання Оваднівської ради від 26.10.2021 року № 9 було проведено громадське опитування жителів населених пунктів Галинівського старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости Ващук Ніни Василівни шляхом обходу домоволодінь старостинського округу які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

08:19 04.11.2021

Алея відпочинку біля Будинку культури с. Свійчів

Як повідомляє у мережі Facebooc Наталія Петровська, в рамках Програми Президента «Зелена країна", за сприяння ДП "Володимир-Волинське ЛМГ", та за участю учнів ліцею села Галинівка, на території Будинку культури с.Свійчів закладено «алею відпочинку».

13:21 02.11.2021

Уорчиста зустріч з нагоди Дня захисників та захисниць України.

13 жовтня 2021 року, в приміщенні Будинку культури села Овадне відбулися урочистості присвячені Дню захисників та захисниць України. Із вітальним словом виступили: заступник голови райдержадміністрації Віктор Іщук, який привітав всіх зі святом та вручив Подяки і грошові премії заступникам командира майорам Алексову Сергію та Приходьку Юрію; голова Оваднівської сільської територіальної громади Сергій Панасевич, який висловив вдячність за героїзм і мужність нашим захисникам та вручив матеріальну допомогу, виділену з місцевого бюджету, родинам загиблих, учасникам бойових дій, службовцям військових частин (такі подарунки отримали більше сотні мешканців громади);  командир в/ч 4308 Тупик Сергій Григорович; прочитав молитву за рідну землю та воїнів, які її захищають та окропив усіх присутніх свяченою водою настоятель Свято-Покровського храму села Овадне Сергій Місан.

15:23 18.10.2021