День людей похилого віку c.Свійчів

29 вересня в Будинок культури села Свійчів завітали гості – односельчани та жителі села Галинівка на «посиденьки» за чашечкою чаю. Таким чином, працівники закладу культури вшанували День людей похилого віку.

08:48 02.10.2019

Привітання !

Дорогі працівники бібліотек Оваднівської громади !  Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом - Днем бібліотек!

14:47 30.09.2019

ВІТАННЯ !!!!!

Оваднівська сільська рада щиро вітає                                                                                               з професійним святом вихователів та дошкільних працівників !!!

15:30 27.09.2019

24 серпня 2019 року відбувся творчий звіт закладу культури с. Верба.

24 серпня 2019 року відбувся творчий звіт закладу культури с. Верба.   Всі, хто в цей погідний святковий день прийшов до місцевого клубу, мали можливість подивитися концертну програму з участю народного аматорського гурту «Вербиченька», дитячого танцювального гурту «Діамантики», декламаторів Маргарити Каськової та Тетяни Дмитрівни Скіць (яка представила глядачам свої вірші). Крім того, прозвучали пісні у малому вокальному складі: дует (Наталія Шамріцька та Світлана Сульжук); соло (Наталія Шамріцька); тріо (Світлана Сульжук, Галина Однорал, Наталія Шамріцька). А ще, хвилини сміху подарували глядачам кумасі Галина Трач та Світлана Сульжук.  Бажаю всім учасникам святкового дійства щирих посмішок та любові, злагоди в домівках та достатку, процвітання і творчих злетів. Хай наша ненька Україна колоситься хлібними полями і голубіє мирним небом.   Слава Україні! Героям слава!   Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

16:30 28.08.2019

23 серпня 2019 року в БК с. Овадне

23 серпня 2019 року в БК с. Овадне відбувся творчий звіт закладу культури. Аматори сцени представили глядачам концертну програму приурочену 28-й річниці Незалежності України «Квітуй, співуча Україно!».  Для тих, хто завітав в цей день до Будинку культури співали: вокальна жіноча група «Калина»; фольклорний колектив БК «Відродження»; Софія та Вікторія Мякоти; Оксана Цегловська, Лариса Лучинець та Світлана Бакун; Іван Хвесік, Петро Лошенюк та Анатолій Бакун (пісня «Гей видно село» у виконанні цього тріо була справжньою родзинкою святкової програми); Галина Михалюк, Любов Книш та Людмила Каркушевська; Христинка Демчук і Роман Ющук.  Декламатор Ілля Прохніцкий представив глядачам уривок з твору Лесі Українки «Пісні про волю», а також розважила всіх власною гуморескою Оксана Цегловська.  Бажаю всім учасникам концерту мирного неба над головою, запашного хліба на столі і творчого розвитку. Адже завдяки ось таким аматорам сцени живе наша пісня, зберігаються рідні звичаї і традиції, примножується національна культура.  Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

15:49 28.08.2019

На Вовчаку освятять алею і пам’ятний знак на честь Левка Лук’яненка

На Вовчаку освятять алею і пам’ятний знак на честь Левка Лук’яненка    У День Незалежності, 24 серпня, о 12.00 в урочищі «Вовчак» відбудеться урочисте відкриття й освячення пам’ятного знаку і алеї видатного українця Левка Лук’яненка, який міг би святкувати цього дня свій черговий день народження.

11:39 23.08.2019